RATLANKIAI24.LT įkurta 2015-siais metais. Per daugelį metų,mūsų įmonė, sukaupė didžiulę patirtį bei įgijo klientų pasitikėjimą Lietuvoje, Baltijos šalyse ir visoje Europoje. Įmonėje dirba jaunas ir veržlus kolektyvas, mylintis bei aktyviai kaupiantis žinias apie naujausias ratlankių tendencijas pasaulyje. Mūsų komandos tikslas kiekvienais metais pasiūlyti vis didesnį, kokybiškesnį prekių asortimentą už prieinamą kainą.Įmonė vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą padangomis, ratlankiais bei jų priedais. Siūlo įvairiausių pasaulio gamintojų prekes : JAPAN RACING, HAXER WHEELS, FORZZA, MAK, MOMO ir t.t. Klientų patogumui buvo sukurta internetinė parduotuvė, kurioje neišeinant iš namų patogu ne tik peržvelgti siūlomas prekes, matant jų nuotraukas ir aprašymus, bet ir atlikti jų užsakymą internetu.

RATLANKIAI24.LT:


PADANGOS

Lengvųjų automobilių padangos
Visureigių padangos
Mikroautobusų padangos
Naujos universalios, vasarinės ir žieminės padangos internetu. Siūlomas didelis naujų, atitinkančių aukščiausius pasaulinius standartus, GOODYEAR, HANKOOK, VREDESTEIN ,NOKIAN,PIRELLI, CONTINENTAL ir kitų žinomų gamintojų padangų pasirinkimas. Nemokamas padangų pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Visoms prekėms suteikiama garantija.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba bei prekyba internetu lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų, sunkvežimių, autobusų universaliomis, vasarinėmis, žieminėmis padangomis.

RATLANKIAI

Lengvųjų automobilių ratlankiai
Visureigių ratlankiai
Mikroautobusų ratlankiai
Autobusų ratlankiai
Nauji lengvo lydinio ratlankiai internetu. Siūlomas didelis naujų lietų MAK, DEZENT, VOSSEN, JAPAN RACING, FORZZA, HAXER WHEELS, VIPER ir kitų žinomų gamintojų ratlankių pasirinkimas Jūsų automobiliui. Mūsų asortimente įvairių dydžių, matmenų, bei spalvų lieti ratlankiai. Išsirinkite ir užsisakykite Jums reikalingus ratlankius internetu iš mūsų katalogo. Nemokamas ratlankių pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Visoms prekėms suteikiama garantija.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba, bei prekyba internetu lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų, autobusų, sunkvežimių lengvo lydinio ir skardiniais ratlankiais.RATLANKIAI24.LT komanda yra visada pasiruošusi suteikti Jums konsultacijas ir padėti išsirinkti ratlankius labiausiai tinkančius Jūsų automobiliui, bei charakteriui. Laukiam Tavęs